Noskaidroti Beauty Expert Award 2019 laureāti skaistumkopšanas nozarē

Jau otro reizi Latvijā tika pasniegtas “Beauty Expert Award” gada balvas skaistumkopšanas nozares profesionāļiem. Latvijas skaistumkopšanas speciālisti tika apbalvoti svinīgajā ceremonijā 2019.gada 25.aprīlī Royal Casino Spa & Resort Hotel.

Pasākuma organizators ir “Skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes fonds”. “Beauty Expert Award” Gada balvas mērķis ir izcelt un popularizēt kvalificētus skaistumkopšanas nozares speciālistus, papildus izceļot kvalitatīvu Latvijas skaistumkopšanas nozares izglītību un veicinot Latvijas iedzīvotāju izpratni par atbildīgiem, kompetentiem, zinošiem un kvalificētiem skaistumkopšanas nozares speciālistiem un kvalitatīviem pakalpojumiem skaistumkopšanā. Beauty Expert Award atzinība ir par aktīvu darbošanos nozarē, ietverot godprātīgu, inovatīvu, ilgtspējīgu, atbildīgu un profesionālu veikumu.

Šajā nozarē ir ļoti liels skaits patiešām labu profesionāļu, bet mēs vēlētos izcelt tos, kuri ir aktīvi darbojušies šajā jomā, sevi pilnveidojuši, strādājuši ne tikai ar klientiem, bet arī sabiedrības labā. Beauty Expert Award balvas atzinība ir par aktīvu darbību, ieguldījumiem nozarē, veiksmīgu attīstību, inovatīvu, sociāli atbildīgu saimniecisko darbību.

Beauty Expert Award vēlas atbalstīt skaistumkopšanas speciālistus, jo uzskata, ka speciālistiem pašiem jārūpējas ne tikai par vidi, kurā tie strādā, bet ir arī jārūpējas par savu paštēlu, tādējādi izglītojot ne tikai sabiedrību, bet arī ceļot pašu kvalificēto speciālistu pašvērtējumu. Beauty Expert Award vēlas, lai Gada balva izceltu un popularizētu sasniegumus Latvijas skaistumkopšanas nozarē”, tā valdes locekle Marika Ģederte

Balvas tika piešķirtas sekojošās nominācijās – “Manikīra un pedikīra speciālists”, “Frizieris”, “Vizāžists”, “Pirtnieks”, “Grimētājs”, Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā”, “Kosmētiķis”, “Frizieris-stilists”, “Vizuālā tēla stilists”, “SPA speciālists”, “Pirts meistars”, kā arī nominācijā “Lielais salons”.

Beauty Expert Award atzinību par aktīvu darbību un ieguldījumiem skaistumkopšanas nozarē saņēma šī gada balvu laureāti:

1. Kategorijā “Manikīra un pedikīra speciālists” 2019 – Laine Lapiņa

2. Kategorijā “Frizieris” 2019

Kristaps Slakters Zvejsalnieks

Karina Pisareva

3. Kategorijā “Frizieris -Stilists” 2019

Kristīne Pelcberga

Jūlija Vaščilko

4. Kategorijā “Vizāžists” 2019

Jana Kozlova

Jūlija Zolberga

Olga Ridzevska

5. Kategorijā “Vizuālā tēla stilists” 2019

Baiba Grīna

Salvija Kakse

6. Kategorijā “Grimētājs” 2019

Gunda Zvirbule

Aiga Židova

7. Kategorijā “Pirtnieks” 2019

Lienīte Vītiņa Zustrupa

8. Kategorijā  “Pirts meistars” 2019

Vilnis Lejnieks

9.Kategorijā “Kosmētiķis” 2019

Liāna Blazeviča

10. Kategorijā “Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā” 2019

Elīna Džeriņa 

Zane Paidere

11. Kategorijā “Lielais Salons” 2019

AUCH beauty home

Beauty Expert Award 2019 nominācijas tika izveidotas pamatojoties uz Latvijas skaistumkopšanas nozares kvalifikāciju struktūru, kas norāda to, ka Latvijā ir apgūstamas 11 skaistumkopšanas nozares profesijas.

Pasākuma organizators ir “Skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes fonds” tā mērķis ir izcilības balvas rīkošana skaistumkopšanas nozarei; dažādu zināšanu un prasmju konkursu, olimpiāžu rīkošana; skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes un profesiju standartu izstrāde;dažādu atzinumu sniegšana nozarē; rūpēties par skaistumkopšanas nozares interešu aizstāvību. izglītības, pētniecības un uzņēmējdarbības attīstības veicināšana skaistumkopšanas nozarē; sabiedrības izglītošana un nozares popularizēšana.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s