AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA PAR BEAUTY EXPERT AWARD

Jau otro reizi Latvijā tiks pasniegtas “Beauty Expert Award” Gada balvas skaistumkopšanas nozares profesionāļiem. Pasākuma organizators- “Skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes fonds”.
“Beauty Expert Award” mērķis ir izcelt un popularizēt kvalificētus skaistumkopšanas nozares speciālistus, papildus izceļot kvalitatīvu Latvijas skaistumkopšanas nozares izglītību. Tādējādi veicinot Latvijas iedzīvotāju izpratni par atbildīgiem, kompetentiem, zinošiem un kvalificētiem skaistumkopšanas nozares speciālistiem. Papildus sekmējot kvalitatīvu profesiju attīstību, veicinātu sabiedrības pieprasījumu pēc kvalitatīva, droša speciālista, ar to vairojot izpratni par kvalitatīviem pakalpojumiem skaistumkopšanā. Beauty Expert Award atzinība ir par aktīvu darbošanos nozarē, ietverot godprātīgu, inovatīvu, ilgtspējīgu, atbildīgu un profesionālu veikumu.
Šajā nozarē ir ļoti liels skaits patiešām labu profesionāļu, un izvērtēt kurš tad ir pats, pats labākais ir komplicēti. Bet mēs vēlētos izcelt tos, kuri ir aktīvi darbojušies šajā jomā, sevi pilnveidojuši, strādājuši ne tikai ar klientiem, bet arī sabiedrības labā (sociāli projekti, publikācijas)utt. Beauty Expert Award paredzēts motivācijas, iedvesmas un attīstības veicināšanai- individuāi pašam skaistumkopšanas speciālistam. Tā ir iespēja gadu no gada pārskatīt savu personīgo ieguldījumu nozarē.
Beauty Expert Award vēlas atbalstīt skaistumkopšanas speciālistus, jo uzskata, ka speciālistiem pašiem jārūpējas par vidi, kurā strādājam, par to kāds būs sabiedrības priekšstats, kas ir labs un kvalificēts speciālists. Viņiem ir jārūpējas par savu paštēlu, tādējādi izglītojot sabiedrību un ceļot pašu kvalificēto speciālistu vērtējumu. Beauty Expert Award vēlas, lai Gada balva izceltu un popularizētu sasniegumus Latvijas skaistumkopšanas nozarē. Beauty Expert Award balvas atzinība ir par aktīvu darbību, ieguldījumiem nozarē, veiksmīgu attīstību, inovatīvu, sociāli atbildīgu saimniecisko darbību.
Balvas piešķiršana visās kategorijās ir vērsta uz izcilību, ko nosaka visaptverošs skatījums uz cilvēka izaugsmi. Pieteikumu datu izskatīšanu veic kvalitātes, profesionālās kompetences, vērtējumu izstrādātāji- skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes fonds. Balstoties uz izstrādātiem kritērijiem par- “Skaistumkopšanas speciālista profesionalo izaugsme un attīstību.
Aktīvākie Latvijas skaistumkopšanas speciālisti tiks apbalvoti svinīgajā ceremonijā 2019.gada 25.aprīlī Royal Casino Spa & Resort Hotel.
Nominācijās- Manikīra un pedikīra speciālists 2019,  Frizieris 2019,Vizāžists 2019,Pirtnieks 2019, Grimētājs 2019,  Kosmētiķis 2019, Frizieris-stilists 2019, Vizuālā tēla stilists 2019, SPA speciālists 2019, Pirts meistars 2019, Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā 2019 un  Mazais salons 2019, Lielais salons 2019.
Pasākuma organizators ir “Skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes fonds” tā mērķis ir izcilības balvas rīkošana skaistumkopšanas nozarei; dažādu zināšanu un prasmju konkursu, olimpiāžu rīkošana; skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes un profesiju standartu izstrāde;dažādu atzinumu sniegšana nozarē; rūpēties par skaistumkopšanas nozares interešu aizstāvību. izglītības, pētniecības un uzņēmējdarbības attīstības veicināšana skaistumkopšanas nozarē; sabiedrības izglītošana un nozares popularizēšana.
12323
 NOMINĀCIJAS:

 

KĀ PIETEIKTIES?

Pieteiksanas materiali

SABIEDRĪBAI IR TIESĪBAS UN IESPĒJA IETEIKT LABĀKOS SKAISTUMKOPŠANAS SPECIĀLISTUS LATVIJĀ

Beauty Concept - Woman applying red lipstick with pink studio background. Beautiful girl makes makeup.

 

 

 

 

 

 

BEAUTY EXPERT

%d bloggers like this: