ATBILDES UZ JŪSU JAUTĀJUMIEM

Atbildes uz Jūsu jautājumiem
➡️Vai mani var kāds ieteikt Gada balvai?
Skaistumkopšanas speciālists pats piesaka savu dalību Gada balvai, 
bet ir iespēja ieteikt skaistumkopšanas speciālistu to var izdarīt:
• Darba devēji iesaka labākos skaistumkopšanas speciālistus. 
• Skaistumkopšanas nozares asociācijas iesaka labākos skaistumkopšanas speciālistus.
• Izglītības iestādes iesaka labākos skaistumkopšanas speciālistus 
• Klienti iesaka labāko skaistumkopšanas speciālistu
➡️Kā es varu pieteikties?
Jums jānosūta savs apraksts- profesijā uz marketings@beautyexpert.lv, pēc ieskatiem papildus var pievienot fotogrāfijas, kā arī ja ir video materiāli, apbalvojumi utt. Visu iespējamo informāciju, kura maksimāli spētu atspoguļot Jūs-savā profesijā.
vai
Aizpildiet pieteikuma anketu- www.beautyexpert.lv
➡️Ko vērtēšanas komisija vērtēs?
Vērtēšanas komisija izskatīts Jūsu pieteikumu- aprakstu un fotogrāfijas utml. kurus būsiet pievienojis.
Pieteikumi tiks vērtēti pamatojoties uz trīs galvenajiem kritērijiem.
1. Balvas piešķiršana visās kategorijās ir vērsta uz izcilību, ko nosaka visaptverošs skatījums uz cilvēka izaugsmi.
2. Pamatojoties uz atbilstību nominācijas un profesijas būtības aprakstam.
3. “Beauty Expert Award” 2019 izstrādātiem kritērijiem, kuri ir balstīti uz četrām BEAUTY EXPERT AWARD pamatnostādnēm 1.Ilgtspēja 2.Inovatīvs 3.Atbildīgs 4.Attīstība.
➡️Kādi būs mani ieguvumi, ja neiegūšu nominanta titulu?
Ja sniegsiet Beauty Expert Award atļauju, Beauty Expert Award izveidos sarakstu ar visiem dalībniekiem, kuri būs pieteikušies, šis saraksts būs atrodams www.beautyexpert.lv, izsakot pateicību visiem, kuri pieteicās, tādējādi atzinīgi tos novērtējot. Papildus ja klienti informāciju portālā meklēs par Jums informāciju, klienti varēs būt pārliecināti par Jūsu profesionālo darbību, ņemot vērā Jūsu aktivitātes savā profesijā.
➡️Kas to visu vērtēs un kad tiks vērtēts?
Beauty Expert Award 2019 vērtēšanas komisija ir neatkarīga komisija, kura ir pietuvināta skaistumkopšanas nozarei.Neatkarīgā, komisija nepārstāv Dalībnieku intereses, nav saistīti ar Dalībnieku un neatrodas citādā interešu konflikta situācijā (Nav izglītības iestāžu pārstāvji, nav skaistumkopšanas nozares asoicāciju pārstāvji). Vērtēšanas komisija ir zinoša un kompetenta skaistumkopšanas nozarē. Vērtēšanas komisijas locekļi ir Latvijas populārāko skaistumkopšanas žurnālu vadītāji un skaistuma sadaļu redaktori, kā arī skaistumkopšanas nozares vadošāko interneta portālu redaktori.
Tiks vērtēts neklātienē no 7-20.februārim. Labākie tiks apbalvoti 21.martā.
➡️Kāpēc speciālistiem pašiem sevi jāpiesaka?
Beauty Expert Award izanalizējot Gada balvas veiksmīgāko pieteikšanās kārtību nonāca pie secinājuma, lai Gada balva būtu neatkarīgs pasākums, lai jebkuram Latvijas speciālistam, kuram ir vēlēšanās parādīt savas prasmes, savus talantus, savu ieguldījumu nozarē būtu iespēja brīvi pieteikt dalību Gada balvai, tādēļ speciālistiem pašiem sevi jāpiesaka, kā arī tā ir iespēja analizēt savu profesionālo darbību gada griezumā. Saskaroties ar dažādiem jautājumiem es varu saprast, ko es daru labi? Ko es varētu darīt vēl labāk? Informējam, ka pieteikuma anketā var pievienot klientu atsauksmes gan no facebook- iekopējot tās, gan fotogrāfiju formātā rakstiskās.
➡️Kādi ir galvenie noteikumi, lai mans pieteikums tiktu pieņemts?
1.Atbilstoša izglītība
2.Nodokļu maksātājs
➡️Vai skropstu meistars un pernamentā make- up, vaksācijas meistars var pieteikties?
Šogad atsevišķi šādas nominācijas nav izveidotas. Ja jūs esat apguvis kādu no vienpadsmit skaistumkopšanas nozares pamata profesijām- 2.,3.,4.,līmeņa profesionālā kvalifikācija un papildus esat apguvis kādu no jautājumā minētajām programmām Jūs varat pieteikt dalību.
➡️Vai var pieteikties uz vairākām nominācijām?
Jā, Ja Jums ir atbilstoša izglītība, Jūs varat pieteikties uz vairākām nominācijām.
➡️Kāpēc tiek organizēts Beauty Expert Award?
Gada balvas mērķis ir godināt un apbalvot labākos Latvijas skaistumkopšanas nozares speciālistus, iedvesmot un motivēt tos uz turpmāku profesionālo attīstību. Kā arī popularizēt un izcelt kvalitatīvu Latvijas skaistumkopšanas nozares izglītību.Tādējādi veicinot Latvijas iedzīvotāju izpratni par atbildīgiem,kompetentiem, zinošiem un kvalificētiem skaistumkopšanas nozares speciālistiem. Papildus sekmējot kvalitatīvu profesiju attīstību, veicinātu sabiedrības pieprasījumu pēc kvalitatīva, droša speciālista, ar to vairojot izpratni par kvalitatīviem pakalpojumiem skaistumkopšanā, atbalstot skaistumkopšanas nozares speciālistus, kuri ir nodokļu maksātāji.
➡️Facebook klientu atsauksmes, vai varu pārkopēt?
Pieteikumā- lūdzu, rakstiet vidējo vērtējumu un MAX-10 labākās atsauksmes. 
Papildus pievienojiet linku klāt, ja vērtēšanas komisijas vēlēsies padziļinātāk izpētīt Jūsu lapu.
➡️Līdz kuram var pieteikties?
2019.gada 31.janvārim
➡️Kurš var pieteikties?
• 2.profesionālā kvalifikācijas līmeņa: manikīra un pedikīra speciālists, frizieris, vizāžists, grimētājs, pirtnieks 
• 3.profesionāla kvalifikācijas līmeņa: kosmētiķis, frizieris-stilists,vizuālā tēla stilists, spa speciālists, pirts meistars 
• 4.profesionāla kvalifikācijas līmeņa: skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā
➡️Man nav apbalvojumi, jo neesmu īsti piedalījies nekādos konkursos, jo ļoti reti manā profesijā notiek vispār kādi konkursi. Ko man darīt?
Apbalvojumi nav obligāti.
➡️Ko es iegūšu, ja iegūšu laureāta titulu?
-Iespēja iekļūt starp Latvijas TOP labākajiem skaistumkopšanas speciālistiem 
-Augstākā atzinība par sasniegumiem un ieguldījumiem nozares labā -Laureāti saņem atzinības rakstu un trofeju no “Skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes fonda”, kā arī balvu no “Beauty Expert Award” atbalstītāja 
– Balva dod iespēju pārliecināt Jūsu klientus par Jūsu profesionalitāti Latvijas mērogā – Bezmaksas dalība Gada balvas noslēdzošajā pasākumā 
-Šis ir Jūsu laiks un iespēja parādīt savus talantus, prasmes, savu ieguldījumu nozarē
➡️Kas organizē šo pasākumu?
“Skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes fonds” tā mērķis ir Izcilības balvas rīkošana skaistumkopšanas nozarei; dažādu zināšanu un prasmju konkursu, olimpiāžu rīkošana; skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes un profesiju standartu izstrāde;dažādu atzinumu sniegšana nozarē; rūpēties par skaistumkopšanas nozares interešu aizstāvību. izglītības, pētniecības un uzņēmējdarbības attīstības veicināšana skaistumkopšanas nozarē;
sabiedrības izglītošana un nozares popularizēšana

BEAUTY EXPERT

%d bloggers like this: