BEA BALVU IEGUVĒJI

Beauty Expert Award atzinība ir par aktīvu darbību un ieguldījumiem skaistumkopšanas nozarē.
Beauty Expert Award paredzēts motivācijas, iedvesmas un attīstības veicināšanai. Tā ir iespēja gadu no gada pārskatīt savu personīgo ieguldījumu nozarē.
Beauty Expert Award nepārbauda Jūsu profesionālās zināšanas vai prasmes, to mēs atstājam asociāciju un izglītības iestāžu ziņā. 
Šajā nozarē ir ļoti liels skaits patiešām labu profesionāļu, un izvērtēt kurš tad ir pats, pats labākais ir komplicēti. 
Bet mēs vēlētos izcelt tos, kuri ir aktīvi darbojušies šajā jomā, sevi pilnveidojuši, strādājuši ne tikai ar klientiem un ir sava amata profesionāļi, bet arī sabiedrības labā, sociāli projekti, publikācijas, dalība Latvijai un skaistumkopšanas nozarei
nozīmīgos projektos, sava uzņēmuma izveide,
pieredze ārvalstīs, daloties ar savām zināšanām, dalība zinātniskajās konferencēs, godalgotu vietu un atzinību ieguvēji, starptautiskās kategorijas tiesneši un konkursu treneri, skaistumkopšanas grāmatu autori, skaistumkopšanas izglītības iestādes dibinātāji/direktori, skaistumkopšanas nozares asociācijas pārstāvis, prezidents, valdes loceklis, eksaminēšanas komisijas sastāvā izglītības iestādēs, vada meistaru komandu- koncertos, pasākumos, sniedz savus pakalpojumus lielākajiem uzņēmumiem,populāriem zīmoliem Latvijā,Pasaulē/sadarbība,produktu reklāmas,piedalās TV raidījumos, kā eksperts,profesionālis, izcili sasniegumi sabiedrības attīstībā, veicot darbu sabiedrības labā, tai dāsni atvēlot laiku, zināšanas, organizatoriskos procesus.Autordarbi laikrakstos.Autordarbi interneta portālos. Skaistumkopšanas veikala īpašnieks/dibinātājs. Sertificēta kosmētikas produkta ražošana, izstrāde labratorijā, pārdošana. Veido un izstrādā dažādus produktus, veido savu zīmolu,veiksmīgi popularizē un pārdod produkciju (kosmētikas maki, matu rotas, frizieru priekšauti,apmetņi, kosmētikas otas.utt.)Setificēts profesionālās kosmētikas zīmolu treneris Latvijā, Baltijā,Pasaulē, meistarklašu autors, piedāvā jaunajiemstudentiem prakses vietas, izceļ, popularizē,attīsta kādu no skaistumkopšanas nozares profesijām.
“Beauty Expert Award” mērķis ir izcelt un popularizēt kvalificētus skaistumkopšanas nozares speciālistus, papildus izceļot kvalitatīvu Latvijas skaistumkopšanas nozares izglītību. Tādējādi veicinot Latvijas iedzīvotāju izpratni par atbildīgiem, kompetentiem, zinošiem un kvalificētiem skaistumkopšanas nozares speciālistiem. Papildus sekmējot kvalitatīvu profesiju attīstību, veicinātu sabiedrības pieprasījumu pēc kvalitatīva, droša speciālista, ar to vairojot izpratni par kvalitatīviem pakalpojumiem skaistumkopšanā. Beauty Expert Award atzinība ir par aktīvu darbošanos nozarē, ietverot godprātīgu, inovatīvu, ilgtspējīgu, atbildīgu un profesionālu veikumu.
Beauty Expert Award 2019 nominācijas tika izveidotas pamatojoties uz Latvijas skaistumkopšanas nozares kvalifikāciju struktūru, kas norāda to, ka Latvijā ir apgūstamas 11 skaistumkopšanas nozares profesijas- 2.profesionālā kvalifikācijas līmeņa: manikīra un pedikīra speciālists, frizieris, vizāžists, grimētājs, pirtnieks, 3.profesionāla kvalifikācijas līmeņa: kosmētiķis, frizieris-stilists, vizuālā tēla stilists, spa speciālists, pirts meistars, 4.profesionāla kvalifikācijas līmeņa: skaistumkopšanas speciālists (kosmetoloģijā).
Latvijas sabiedrībai tika dota iespēja un tiesības ieteikt Latvijā aktīvākos skaistumkopšanas speciālistus- publiski izvietotajā anketā no 2018.gada 1.decembra līdz 15.janvārim, pēc ieteikuma saņemšanas “Beauty Expert Award” personīgi aicināja speciālistu pieteikt dalību. Gada balvai  pieteikties varēja tikai paši skaistumkopšanas nozares kvalificēti speciālisti atbilstoši savai profesijai ar attiecīgu profesionālās kvalfikācijas dokumetu. “Beauty Expert Award” izceļ un popularizē  Latvijā pastāvošās divas paralēlās profesionālās izglītības iegūšanas sistēmas – profesionālā izglītība, kas tiek īstenota valsts, pašvaldību un privātajās profesionālās izglītības iestādēs un Latvijas Amatniecības Kameras organizētā amatizglītība.
Beauty Expert Award vēlas atbalstīt skaistumkopšanas speciālistus, jo uzskata, ka speciālistiem pašiem jārūpējas par vidi, kurā strādājam, par to kāds būs sabiedrības priekšstats, kas ir labs un kvalificēts speciālists. Viņiem ir jārūpējas par savu paštēlu, tādējādi izglītojot sabiedrību un ceļot pašu kvalificēto speciālistu vērtējumu. Beauty Expert Award vēlas, lai Gada balva izceltu un popularizētu sasniegumus Latvijas skaistumkopšanas nozarē. Beauty Expert Award balvas atzinība ir par aktīvu darbību, ieguldījumiem nozarē, veiksmīgu attīstību, inovatīvu, sociāli atbildīgu saimniecisko darbību.
Balvas piešķiršana visās kategorijās ir vērsta uz izcilību, ko nosaka visaptverošs skatījums uz cilvēka izaugsmi. Pieteikumu datu izskatīšanu veic kvalitātes, profesionālās kompetences, vērtējumu izstrādātāji- skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes fonds. Balstoties uz izstrādātiem kritērijiem par- “Skaistumkopšanas speciālista profesionalo izaugsme un attīstību.
Aktīvākie Latvijas skaistumkopšanas speciālisti tiks apbalvoti svinīgajā ceremonijā 2019.gada 25.aprīlī Royal Casino Spa & Resort Hotel.
Nominācijās- Manikīra un pedikīra speciālists 2019,  Frizieris 2019,Vizāžists 2019,Pirtnieks 2019, Grimētājs 2019,  Kosmētiķis 2019, Frizieris-stilists 2019, Vizuālā tēla stilists 2019, SPA speciālists 2019, Pirts meistars 2019, Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā 2019 un  Mazais salons 2019, Lielais salons 2019.
Pasākuma organizators ir “Skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes fonds” tā mērķis ir izcilības balvas rīkošana skaistumkopšanas nozarei; dažādu zināšanu un prasmju konkursu, olimpiāžu rīkošana; skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes un profesiju standartu izstrāde;dažādu atzinumu sniegšana nozarē; rūpēties par skaistumkopšanas nozares interešu aizstāvību. izglītības, pētniecības un uzņēmējdarbības attīstības veicināšana skaistumkopšanas nozarē; sabiedrības izglītošana un nozares popularizēšana.
ieguveji
laine
Beauty Expert Award balvas ieguvējs kategorijā “Manikīra un pedikīra speciālists 2019”
🏆LAINE LAPIŅA
Laine ir Starptautiskās kategorijas dalībniece ar iegūtām daudzām godalgotām pirmajām vietām konkursos. Skaistumkopšanas salona Laine’s nail art Studio īpašniece un manikīra un pedikīra speciāliste. Izlaidusi savu nagu kopšanas – gēlu līniju LL gel system. 2018.gada vinnētājs Laine’s nail art Studio,  nominācijā – gada viesmīlīgākais uzņēmums pašvaldībā.  2017.gadā Laine Lapiņa ir vinnētāja pašvaldības konkursā – “Māmiņa. Uzņēmēja. Siguldiete.”

 

kristaps

Beauty Expert Award balvas ieguvējs kategorijā “Frizieris 2019”
🏆KRISTAPS SLAKTERS ZVEJSALNIEKS
Kristaps ir Pasaules līmenī godalgots frizieris, kuram savu imidžu uztic Latvijas, Krievijas un Īrijas slavenības, un mākslinieki. Daudz ceļojis un vācis profesionālu pieredzi dažādās pasaules valstīs. Kristaps radījis radošo zīmolu HouseofHair, kur ir radošais direktors. Piedalījies dažādos un neskaitāmos TV projektos,  sadarbojas ar Latvijā vadošākajiem un   populārākajiem  skaistumkopšanas nozares uzņēmumumiem.

karina

 Beauty Expert Award balvas ieguvējs kategorijā “Frizieris 2019”
🏆KARĪNA PISAREVA
Karīna sniegusi būtisku ieguldījumu Latvijas skaistumkopšanas nozares attīstībā apmācījusi un sagatavojusi komandas un audzēkņus starptautiskajiem konkursiem. Karīnas audzēkņi starptautiskās kategorijas dalībnieki ar iegūtām daudzām godalgotām pirmajām vietām konkursos. Piedalījusies dažādos un neskaitāmos TV projektos,  sadarbojas ar Latvijā un ārzemēs vadošākajiem un  populārākajiem  skaistumkopšanas nozares uzņēmumumiem.

kristine

Beauty Expert Award balvas ieguvējs kategorijā “Frizieris-stilists 2019”
🏆KRISTĪNE PELCBERGA
Kristīne ir vairāku Latvijas skaistumkopšanas konkursu vērtēšanas komisijas pārstāve  un Latvijas valsts Frizieru un stilistu eksāmenu komisijas loceklis. Piedalījusies daudz un dažādos nozīmīgos projektos,  sadarbojas ar Latvijā vadošākajiem un   populārākajiem  skaistumkopšanas nozares uzņēmumumiem. Sniegusi būtisku ieguldījumu Latvijas skaistumkopšanas nozares attīstībā un apmācījusi lielu skaitu audzēkņus daloties savām zināšanām un prasmēm.

julijavasc

Beauty Expert Award balvas ieguvējs kategorijā “Frizieris-stilists 2019”
🏆JŪLIJA VAŠČILKO 
Jūlija pieredzi guvusi Lielbritānijā un Īrījā, ir vairāk nekā desmit gadu pieredze profesijā. “J BEAUTIQUE” skaistumkopšanas salona valdes locekle un īpašniece. Praktizējusi augstas klases skaistumkopšanas salonos. Ir piedalījusies dažādos frizieriem-stilistiem nozīmīgos projektos, veidojusi savu mācību kursu. Latvijas valsts frizieru eksāmenu vērtēšanas komisijas dalībnieks.

olga

 Beauty Expert Award balvas ieguvējs kategorijā “Vizāžists 2019”
🏆OLGA RIDZEVSKA
Olga ir starptautiskā līmenī godalgota vizāžiste savu pieredzi guvusi dažādās pasaules valstīs Krievijā, Īrijā, Anglijā un Latvijā. Baltijas vizāžistu konkursu žūrijas locekle un Latvijas valsts vizāžistu eksāmena komisijas loceklis. Olgas audzēkņi ir uzvarētāji Baltijas un Krievijas starptautiskajos vizāžistu konkursos.„OLGA RIDZEVSKA Style & Beauty Academy” dibinātāja.

jana

 Beauty Expert Award balvas ieguvējs kategorijā “Vizāžists 2019”
🏆JANA KOZLOVA
 Jana ļoti īsā laika periodā spēja panākt fantastiskus rezultātus vizāžista nozarē, ieguvusi vairākas nozīmīgas godalgas un bagātīgu pieredzi sadarbībā  ar Latvijā populārākajiem nozares pārstāvjiem- stilistiem, fotogrāfiem, modes žurnāliem, modeļu aģentūrām, kosmētiskajiem zīmoliem un apģērbu dizaineriem. Piedalījusies vairākos nozīmīgos projektos un pasākumos. Jana dalās ar savām zināšanām un prasmēm, kā pasniedzēja. 

julija

Beauty Expert Award balvas ieguvējs kategorijā “Vizāžists 2019”
🏆JŪLIJA ZOLBERGA
Jūlija ir piedalījusies vairākos TV projektos,  sadarbojusies  ar Latvijā vadošākajiem un  populārākajiem  skaistumkopšanas nozares uzņēmumumiem un nozares pārstāvjiem stilistiem, fotogrāfiem, modes žurnāliem, modeļu aģentūrām, kosmētiskajiem zīmoliem un apģērbu dizaineriem Papildus sniedz skaistumkopšanas nozares individuālos pakalpojumus klientiem un papildus pasniedz grima un stila nodarbības.
lienite
Beauty Expert Award balvas ieguvējs kategorijā “Pirtnieks 2019”
🏆LIENĪTE VĪTIŅA ZUSTRUPA
Lienīte ir vairāku Latvijā pirtnieka profesijā nozīmīgu projektu koordinatore un dalībniece. Piedalījusies Latvijas skaistumkopšanas nozarei tik ļoti nozīmīgajā profesijas standarta projekta izstrādē. Individuālā komersanta Miesai un Garam īpašniece, Miesai un Garam tika pasniegta balva “Gada ģimenes uzņēmums 2017”.  Lienīte ir neskaitāmu publikāciju un autordarbu veidotāja, sadarbojoties ar Latvijā vadošākajiem interneta portāliem un laikrakstiem.

vilnis

Beauty Expert Award balvas ieguvējs kategorijā “Pirts meistars 2019”
🏆VILNIS LEJNIEKS
Vilnis ir sniedzis būtisku ieguldījumu Latvijas pirts profesijas attīstībā un apmācījis lielu skaitu audzēkņus daloties savām zināšanām un prasmēm. Piedalījies Latvijas skaistumkopšanas nozarei tik ļoti nozīmīgajā profesijas standarta projekta izstrādē.Vadījis un organizējis pašu apmācības procesu pirts profesijas izglītības iestādē kā direktors. “Pirts kā māksla” dibinātājs. Vilnis ir vairāku publikāciju un autordarbu veidotājs.

liana

Beauty Expert Award balvas ieguvējs kategorijā “Kosmētiķis 2019”
🏆LIĀNA BLAZEVIČA
Liāna pieredzi guvusi Šveicē, studējusi medicīnas pētījumu jomā  – Kalifornijas Universitātē Sanfrancisko. Šobrīd strādā, kā galvenā kosmētiķe Lāzerdermatoloģijas klīnikas  ERA ESTHETIC. Sniegusi būtisku ieguldījumu Latvijas skaistumkopšanas attīstībā un apmācījusi lielu skaitu audzēkņus daloties savām zināšanām un prasmēm. Liāna ir iekļauta 3ade.lv  “UNIKALITĀTES TOPS” labāko skaistumkopšanas speciālistu sarakstā, kuri veic unikālas procedūras.

 

gunda

Beauty Expert Award balvas ieguvējs kategorijā “Grimētājs 2019”
 🏆GUNDA ZVIRBULE
Gunda ir viena no pieprasītākajām grimētājām Latvijā,  galvenā grimētāja 2018.gada titulētakajai filmai “Bille”.  Sniegusi būtisku ieguldījumu Latvijas skaistumkopšanas nozares attīstībā un apmācījusi lielu skaitu audzēkņus daloties savām zināšanām un prasmēm.Tikusi nominēta 2014.gadā Lielā Kristapa balvai “Labākais grima mākslinieks” “Es atgriezīšos kā kvēlojoša roze”. Neskaitāmu televīzijas un Latvijai nozīmīgu projektu dalībniece. Piedalījusies Latvijas skaistumkopšanas nozarei tik ļoti nozīmīgajā profesijas standarta projekta izstrādē.

aiga

Beauty Expert Award balvas ieguvējs kategorijā “Grimētājs 2019”
🏆AIGA ŽIDOVA
Aiga ir vairāku un neskaitāmu Latvijai nozīmīgu projektu dalībniece. Praktizējusi teātrī, televīzijā, salonos, fotostudijās. Sniegusi būtisku ieguldījumu Latvijas skaistumkopšanas attīstībā un apmācījusi lielu skaitu audzēkņus daloties savām zināšanām un prasmēm. Saņēmusi 2015.gadā Lielā Kristapa balvu “Labākā grima māksliniece” (“Es atgriežos kā kvēlojoša roze) un  “Spēlmaņu Nakts” balvai “Labākā grima māksliniece” (“Migla”)

baiba

Beauty Expert Award balvas ieguvējs kategorijā “Vizuālā tēla stilists 2019”
BAIBA GRĪNA
🏆Baiba pieredzi guvusi Vācijā un Francijā, vairāku staptautisku projektu dalībniece. Vadošā savā jomā – viena no labākām Latvijā, strādā kā pedagogs, gan TV stiliste, kā arī daudzu mākslinieku stiliste un grimētāja. Piedalījusies Latvijas skaistumkopšanas nozarei tik ļoti nozīmīgajā profesijas standarta projekta izstrādē.Saņēmusi 2015.gada Lielā Kristapa balvu “Labākais grima mākslinieks un 2017. gada Lielā Kristapa balvu (“Ievainotais jātnieks”)

salvija

Beauty Expert Award balvas ieguvējs kategorijā “Vizuālā tēla stilists 2019”
🏆SALVIJA KAKSE
Par brīnumainām stila pārvērtībām var parūpēties ne tikai Rīgā, bet arī Kuzemes pusē. Kurzemes pusē Salvija ir viena no pieprasītākajām vizuālā tēlā stilistēm. Salvija ir izveidojusi savu sociāli atbildīgo uzņēmējdarbību Salvijas pārvērtības- Saldū un Liepājā. Pakalpojums ir ļoti pieprasīts un rindā jāgaida vismaz trīs mēneši klientes šurp dodas no dažādām Latvijas pusēm. Vairāku nozīmīgu projektu dalībniece, sniegusi būtisku ieguldījumu Latvijas skaistumkopšanas attīstībā un apmācījusi audzēkņus daloties savām zināšanām.
elina
Beauty Expert Award balvas ieguvējs kategorijā “Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā 2019”
🏆ELĪNA DŽERIŅA
Elīna pieredzi guvusi Francijā, skaistumkopšanas salona Mary Cohr Beauty Doctor īpašniece un speciāliste.Elīna ir  vienīgā Franču zīmola Mary Cohr sertificētā trenere Latvijā, nododot iegūtās zināšanas un prasmes Latvijas skaistumkopšans speciālistiem. Elīna sadarbojas ar Latvijā vadošākajiem žurnāliem un dažādiem TV raidījumiem daloties ar savām zināšanām

zane

Beauty Expert Award balvas ieguvējs kategorijā “Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā 2019”
🏆ZANE PAIDERE
Zane ir sniegusi būtisku ieguldījumu Latvijas skaistumkopšanas nozares attīstībā Zanes vadībā tika īstenots pirmais sertifikācijas eksāmens skaistumkopšanas speciālistiem kosmetoloģijā. Bijusi Latvijas skaistumkopšanas speciālistu asociācijas prezidente. Ir apmācījusi lielu skaitu audzēkņus daloties savām zināšanām un prasmēm. Piedalījusies Latvijas skaistumkopšanas nozarei tik ļoti nozīmīgajā profesijas standarta projekta izstrādē. Zane ir divu skaistumkopšanas privātprakšu īpašniece un konsultējusi vairākus  Latvijā vadošos populārākos skaistumkopšanas nozares uzņēmumumus.

auch

🏆AUCH BEAUTY HOME
AUCH beauty home strādā kvalificēti specialisti ar ilgu gadu pieredzi, lai arī skaistumkopšanas salons ir salīdzinoši jauns AUCH beauty home sevi ir pieteicis un parādījis ar vērienu. Neatkārtojamais dizains un interesantie piedāvājumi, kuros piedāvā skaistumkopšanas pakalpojumus sievietēm un vīriešiem, kā arī veidojot īpašas SPA ballītes bērniem. Skaistumkopšanas salons deklarē sevi par ģimenēm draudzīgu. Beauty Expert Award sniedz motivācijas un iedvesmas balvu turpmākai darbībai. Skaistumkopšanas salona īpašnieki Ēriks Karlsons un Ketija Karlsone.

 

BEAUTY EXPERT AWARD ATZINĪBA 2016
Latvijas skaistumkopšanas nozares speciālistu Gada balva “Beauty Expert Award” 2016 nominācijā: skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā 4.(PKL.)
·      Gada meistars 2016 – Santa Roginska
·       Gada ieguldījums 2016- Irēna Kermen
·        Gada students 2016- Madara Kiršteine
·        Gada inovācija 2016 – Maija Bruža
·        Gada debija 2016 – Olga Konoņenko
·      Gada salons 2016 – Estētikas studija (Ilze Tumšā)

 

Pieteikumus vērtēja: Latvijas skaistumkopšanas speciālistu asociācija. Katrs valdes loceklis individuāli iesniedza elektroniski savu balsojumu organizatoram. Valdes locekļi ir kompetenti un zinoši skaistumkopšanas nozarē. Balvas piešķiršana katrā kategorijā ir vērsta uz izcilību, ko nosaka visaptverošs skatījums uz izaugsmi.
 

 

BEAUTY EXPERT

%d bloggers like this: