“Beauty Expert Award” 2019

KĀPĒC PIETEIKTIES?
  • Iespēja bezmaksas pieteikt dalību
  • Reklāmas iespējas! Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs tiekat publicēts Beauty Expert Award vietnēs kā viens no kandidātiem, tādējādi reklamējot un popularizējot sevi  vai savu skaistumkopšanas uzņēmumu  Latvijas iedzīvotājiem
  • Kvalificēts un atbildīgs! Ja tiekat apstiprināts kā kandidāts un pieteikums tiek pieņemts  Jūs esat ieguvis Beauty Expert Award balvas novērtējumu zem sadaļas – Kvalificēts un Atbildīgs. Kvalificēts (Ir izglītība), Atbildīgs (Nodokļu maksātājs ), jo pieteikties var tikai šādi kandidāti. Balvas galvenais mērķis ir reklamēt un popularizēt šos speciālistus, lai visi Latvijas iedzīvotāji ir informēti par šādiem speciālistiem un izvēlētos tieši viņu pakalpojumus. 
  • Balva dod iespēju pārliecināt par Jūsu profesionalitāti Latvijas mērogā
  • Beauty Expert Award ir augstākā atzinība par sasniegumiem un ieguldījumiem nozares labā
  • Katrā kategorijā tiek izvirzīti 3 nominanti ( Nominanti tiek iekļauti Beauty Expert Award Goda reģistrā – sadaļā: “Augsti novērtēts!”)
  • Katras kategorijas laureāts tiek iekļauts Beauty Expert Award Goda reģistrā – sadaļā: Labākais Gada speciālists attiecīgajā profesijā
  • Laureāti un nominanti tiek aicināti ierasties svinīgajā ceremonijā, lai tiktu godināti un apbalvoti

788

KAPĒC TIEK ORGANIZĒTS BEAUTY EXPERT AWARD?
 Tā mērķis ir  izcelt un popularizēt VISUS dalībniekus, kuri piesaka savu dalību “Beauty Expert Award” ar Gada balvas pieejamajām reklāmas iespējām popularizēt un izcelt šos speciālistus,  pamatojoties uz atbilstošu izglītību un norādītu saimnieciskās darbības formu. Tādējādi izceļot  visus šos speciālistus kā KVALIFICĒTUS UN ATBILDĪGUS PAKALPOJUMA SNIEDZĒJUS, iekļaujot tos “Beauty Expert Award” reģistrā- Kvalificēts un Atbildīgs. Mērķis ir  gadu no gada  ar dalībnieku pašu pieteikumiem informēt Latvijas sabiedrību par šiem speciālistiem un viņu panākumiem gadu no gada.
Papildus šajai iespējai no visiem kandidātiem tiek izvēlēti arī paši labākie,  pamatojoties uz statistikas rādījumiem publiski pieejamās interneta vietnēs, iesniegto pieteikumu un vērtēšanas komisijas vērtējumiem, kuri balstās uz izcilību. Izcils speciālists- darbi, paštēls, publikācijas,  aktivitātes, pozitīvas klientu atsauksmes, interesanta- inovatīva saimnieciskā darbība utt. Tiek izvēlēti katrā kategorijā 3 nominanti tiek iekļauti Beauty Expert Award  Goda reģistrā- “Augsti novērtēts!” un noslēgumā tiek paziņots 1 laureāts, kurš tiek iekļauts Beauty Expert Award Goda reģistrā “Gada speciālists”

kmk

 

“Skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes fonds” aicina skaistumkopšanas nozares speciālistus, kuri ir apguvuši kādu no vienpadsmit Latvijā pieejamajām skaistumkopšanas nozares profesijām pieteikt savu dalību skaistumkopšanas nozares Gada balvai “Beauty Expert Award” 2019. Pieteikumus var iesniegt līdz 2019.gada 31.janvārim. 

NNNNNNN

 

KĀ PIETEIKT DALĪBU?
Skaistumkopšanas speciālisti paši piesaka savu kandidatūru Gada balvai. 
📲1. Nosūtot profesionālās darbības aprakstu un fotogrāfijas uz marketings@beautyexpert.lv
vai
📑2.Aizpildot pieteikuma anketu-https://beautyexpert.lv/beauty-expert-award/pieteikuma-anketas/

Sabiedrībai ir tiesības un iespēja ieteikt labākos skaistumkopšanas speciālistus. (Pēc tam Beauty Expert Award personīgi aicina pieteikt dalību)

Beauty Concept - Beautiful Woman with Clean Fresh Skin close up on pink studio. Skin care face. Cosmetology.


💻Iesaki labākos:
https://www.visidati.lv/aptauja/1414744236/
➡️Neatkarīga vērtēšanas komisija vērtēs šos pieteikumus neklātienē- no 7.-20.februārim- slēgtā balsojumā iesniedzot savu vērtējumu Beauty Expert Award organizatoriem.

🏆Labākie tiks apbalvoti slēgtā svinīgajā ceremonijā-21. martā, Royal Casino Spa & Resort Hotel

Pieteikšanās līdz 31. janvārim

Aerial view of woman using a smartphone and a cup of tea


➡️Latvijas skaistumkopšanas nozares speciālistu Gada balva “Beauty Expert Award” ir augstākā atzinība par sasniegumiem un ieguldījumiem nozares labā, kuru organizē “Skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes fonds”.
Gada balvas mērķis ir godināt un apbalvot labākos Latvijas skaistumkopšanas nozares speciālistus, kā arī popularizēt un izcelt kvalitatīvu Latvijas skaistumkopšanas nozares izglītību. Tādējādi veicinot Latvijas iedzīvotāju izpratni par atbildīgiem,kompetentiem, zinošiem un kvalificētiem skaistumkopšanas nozares
speciālistiem. Papildus sekmējot kvalitatīvu profesiju attīstību, veicinātu sabiedrības pieprasījumu pēc kvalitatīva, droša speciālista, ar to vairojot izpratni par kvalitatīviem pakalpojumiem skaistumkopšanā.

23

KURŠ VAR PIETEIKTIES GADA BALVAI?
Skaistumkopšanas nozares kvalificēti speciālisti vienpadsmit profesijās, atbilstoši savai profesijai:
· 2.profesionālā kvalifikācijas līmeņa: manikīra un pedikīra speciālists, frizieris, vizāžists, grimētājs, pirtnieks
· 3.profesionāla kvalifikācijas līmeņa: kosmētiķis, frizieris-stilists, vizuālā tēla stilists, spa speciālists, pirts meistars
· 4.profesionāla kvalifikācijas līmeņa: skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā
PASĀKUMA ORGANIZATORS – 

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA-

 

 

 

 

 

BEAUTY EXPERT

%d bloggers like this: